Ansatte

Det gamle Bibliotek på Bergen Museum 1952
Det gamle Bibliotek på Bergen Museum 1952 Foto: Billedsamlingen, Universitetsbiblioteket i Bergen

Billedsamlingen

Marthe T. Fjellestad Fungerende stedlig leder og fotohistoriker. Tlf: 55 58 88 13. E-post: marthe.fjellestad@uib.no

Morten Heiselberg: Fotograf/ Seniorkonsulent. Tlf: 55 58 25 43. E-post: Morten.Heiselberg@uib.no

Torill Endresen: Konsulent, tlf: 55 58 88 15. E-post: Torill.Endresen@uib.no

Torhild Nilsen Bakka: Konsulent, tlf: 55 58 22 52. E-post: Torhild.Bakka@uib.no

Marianne Paasche: Digitalarkivar. E-post: marianne.paasche@uib.no

Olaf Knarvik: Seniorkonsulent, tlf: 55 58 25 20 E-post olaf.knarvik@uib.no

 

Manuskript- og Librarsamlingen

Picture 046Bjørn Bagge: Stedlig leder og universitetsbibliotekar, tlf: 55 58 25 72. E-post: Bjorn.Bagge@uib.no

personbilde_bubbuBjørn Abusdal:Konsulent, tlf: 55 58 88 11. Bjorn.Abusdal@uib.no

personbilde_bubpvPedro Vasquez:Avdelingsingeniør, tlf: 55 58 88 12. E-post: Pedro.Vasquez@uib.no

bubnemnNils-Erik Moe-Nilssen:Konsulent, tlf: 55 58 69 81. E-post: Nils-Erik.Moe-Nilssen@uib.no

olasøndenåOla Søndenå:Førstekonsulent, tlf: 55 58 88 08. E-post: Ola.Sondena@uib.no

Marianne Paasche: Digitalarkivar. E-post: marianne.paasche@uib.no

Ekaterina Pasnak: Konservator. E-post: ekaterina.pasnak@uib.no